ClubApp activeren | Nieuwe website | Afhangbord

03 maart 2018


Beste TOS-lid, 

U heeft zaterdag 3 maart jl. een persoonlijke mail ontvangen met daarin een uitnodiging om de KNLTB ClubApp te downloaden en te activeren. Met dezelfde inloggegevens kunt u ook het ledengedeelte van de clubwebsite benaderen (www.tosbergeijk.nl). De standaard uitnodiging verwijst ook naar een bardienstenplanner, maar deze is voor onze vereniging niet van toepassing.

De ClubApp beschikt o.a. over de volgende functionaliteiten:

  • Clubnieuws: belangrijke nieuwsberichten zijn zichtbaar in de app;
  • Clubagenda en evenementen:  leden krijgen een overzicht van aankomende evenementen in een overzichtelijke clubagenda;
  • Tennismaatje of lid zoeken: met maatjes kunnen leden binnen onze vereniging elkaar vinden en uitnodigen om te tennissen; 
  • Afhangen: leden kunnen via de ClubApp en spoedig via de website een baan reserveren. Op de website zal het reserveringsreglement worden gepubliceerd; 
  • Binnenkort: een overzicht van alle competitie- en toernooidata (uitslagen, standen, programma) als vervanger van MijnKNLTB.
Met de komst van deze app zijn wij als vereniging beter in staat alle leden snel te bereiken met belangrijke clubinformatie. We kunnen leden verbinden met elkaar en maken het samen tennissen eenvoudiger.

Voor meer informatie over het gebruik van de app verwijzen wij graag naar de website van de KNLTB: www.knltb.club/app. Mocht u er hierna nog steeds niet uitkomen kunt u de Communicatiecommissie ([email protected] of [email protected]) benaderen voor hulp. 

Bestuur TOS Bergeijk

 

 

 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

0497 - 57 28 63

TOS Paviljoen

Eerselsedijk 42
5571 TM Bergeijk