Energie besparen

17 januari 2019

ENERGIE BESPAREN
Eind december zijn de ramen in ons paviljoen allemaal vervangen door triple glas. Daarmee gaan we ongetwijfeld besparen op ons gasverbruik en tegelijk zal het gemakkelijker zijn om het behaaglijk warm te houden in ons paviljoen. Zo werken wij als vereniging mee aan de noodzakelijke energiebesparing voor de toekomst van onze planeet.

In dat kader vragen wij van onze leden met klem aandacht voor het volgende:
Het komt de laatste tijd herhaaldelijk voor, dat de verlichting op de tennisbanen nog brandt ook als er niemand meer op de banen en zelfs niemand meer op het tennispark aanwezig is! Blijkbaar gaan leden van de banen af en weg van ons tennispark zonder de lampen uit te doen. Wij verzoeken onze leden dringend ZELF de lampen uit te doen als men ophoudt met tennissen. Dus: is er niemand anders meer na u op de banen actief: DOE DE LAMPEN UIT! Duurzaamheid begint bij ons zelf. Bij voorbaat dank.

Bergeijk, 16 januari 2019
Bestuur TOS Bergeijk

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 497 572 863

TOS Paviljoen

Eerselsedijk 42
5571 TM Bergeijk