Rabobank Clubkas Campagne

02 april 2018

TOS-leden die lid zijn van de Rabobank* ontvangen binnenkort per post een unieke code waarmee gestemd kan worden. Van donderdag 5 april t/m maandag 30 april mogen via een speciale site vijf stemmen worden uitgebracht op de clubs die u een warm hart toedraagt. Hopelijk geeft u als TOS-lid 1 stem aan onze vereniging!

Het aantal uitgebrachte stemmen bepaalt de hoogte van de bijdrage voor onze club. In totaal wordt een bedrag van € 230.000 verdeeld. Met het geld dat TOS ontvangt, wordt een speeltoestel aangeschaft en krijgt de minibaan van de jeugd een opknapbeurt.

* Let op: alleen leden van Rabobank De Kempen mogen stemmen. Als u klant bent, bent u niet automatisch lid. Klanten kunnen in Internetbankieren, onder ‘Mijn gegevens’ zien of ze lid zijn van Rabobank De Kempen.

Graag vragen wij u ook familie, vrienden en kennissen op deze actie te attenderen en 1 stem op TOS te laten uitbrengen.

Alvast onze hartelijke dank voor uw medewerking!

Bestuur TOS Bergeijk 


Flyer Rabobank Clubkas Campagne 2018

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

0497 - 57 28 63

TOS Paviljoen

Eerselsedijk 42
5571 TM Bergeijk
Nederland